Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Zrozumieć autyzm

2015-06-19 19:00:00 (ost. akt: 2015-06-19 10:42:55)

Autor zdjęcia: Archiwum Starostwa Powiatowego w Piszu

W Starostwie Powiatowym w Piszu odbyła się konferencja pn. „Zrozumieć Autyzm". Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym w Gdańsku, Starostwo Powiatowe w Piszu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu.

Uczestnicy konferencji zostali zapoznani z problematyką autyzmu. Pokazane zostały przykłady dobrych praktyk i sposoby budowania systemu wsparcia dla osób z autyzmem i ich rodzin. Podczas spotkania przedstawiony został Program Pomocy Osobom Autystycznym z Terenów Wiejskich oraz ich rodzinom – „Zrozumieć Autyzm”, którego celem jest dokonanie diagnozy potrzeb leczniczo-terapeutycznych, edukacyjnych i socjalnych w odniesieniu do osób dotkniętych autyzmem oraz organizowanie pomocy dla nich i ich rodzin.

źródło: Starostwo Powiatowe w Piszu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. felczer #1759553 | 83.24.*.* 21 cze 2015 13:57

    Jak pewne osoby mogą zrozumieć tak złożoną chorobę jak autyzm ,jak one nie rozumieją co do nich mówi radny powiatowy Bednarczyk .A po odsłuchaniu 7 sesji rady powiatu mogę powiedzieć ,że mówił: po polsku,wyrażnie artykułował mowę ,merytorycznie i w odpowiedniej intonacji.

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages