Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Pokazali swój sceniczny talent

2015-06-13 13:00:00 (ost. akt: 2015-06-12 15:53:47)

Autor zdjęcia: Agnieszka Kucisz

Mają zaledwie kilka lat, ale już wyróżniają się na tle rówieśników. Cechują się wrażliwością muzyczną, zmysłem artystycznym oraz wyobraźnią. W przeciwieństwie do niektórych dorosłych lepiej sobie radzą ze stresem, bo scena to ich żywioł. Wymienione elementy pasują do uczestników środowego (10 czerwca) konkursu "Szkolni Giganci". Jego organizatorem był Samorząd Uczniowie SP Nr 2.

— Konkurs miał na celu odkrywanie, promocję i wspieranie uzdolnień naszych uczniów. W czasie występów nie zabrakło popisów wokalnych, recytatorskich oraz tanecznych. Emocji było co niemiara. Wszyscy uczestnicy, pomimo tremy, dali z siebie wszystko. Pięcioosobowe jury musiało jednak wybrać tych najlepszych. A wcale nie było to łatwe — mówi Agnieszka Kucisz, która poprowadziła imprezę. Zdaniem komisji konkursowej najładniej śpiewała Adrianna Biedrzycka (kl. V "b"), wśród recytatorów pierwsze miejsce przypadło Damianowi Wojciechowskiemu (grupa 0 "a"), a najefektowniejszy taniec zaprezentowała formacja "Pogromcy duchów" w składzie — Wiktoria Zaleska, Weronika Korzep i Oliwia Cicha (wszystkie chodzą do klasy IV "b"). Dodatkowo jury wyróżniło Nikolę Piekarską (kl. I "c"), Annę Mierzejewską (kl. I "a") praz grupę taneczną "Szalona 7" (Lenę Biedrzycką, Zofię Pieloch, Agatę Dąbkowską, Dominikę Skrzecz, Marię Zaleską, Natalię Olchowik i Kaję Gardocką z kl. II "a"). Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!!!

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages