Poniedziałek, 25 maja 2020. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Dziewczyny pokonały chłopców

2015-06-09 19:00:00 (ost. akt: 2015-06-09 14:48:08)

Autor zdjęcia: Archiwum PMOS Pisz

Sześć par wzięło udział w sobotnim (6 czerwca) II Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, w której główną nagrodą był Puchar Starosty Powiatu Piskiego. D

Do wielkiego finału awansowały Paulina Mroczko/Karolina Makowska i Natalia Wilczak/Klaudia Kutyłowska. Po zaciętym boju zwyciężył pierwszy z wymienionych par. Trzecie miejsce zdobył jedyny, w tym gronie, duet męski - Michał Kotowski/Piotr Rogiński. Zawody odbyły się na Plaży Miejskiej w Piszu. Przy okazji warto wspomnieć, że finałowa czwórka nieco wcześniej, jako reprezentacja PMOS Pisz, wygrała Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt. W imprezie, którą rozegrano w Rucianem-Nidzie uczestniczyły cztery zespoły z naszego powiatu.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (28) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. prowokacja red, TRUSZKOSIOWI SIĘ UDAŁA #1752687 | 212.83.*.* 12 cze 2015 10:30

  Trzej karierowcze Nieudolny krz. Ba czefski B. , Plonka. Współdzialali wcześniej z ąlickiego pismaczkiem truszkowskim. Co zrobili smierdzi czystym populizmem i ośmieszeniem się. Trzecj krzykacze radni POLITYKIERZY nie nadają się na radnych. Nie rozumieją treści uchwał B aczewski co chwila zadaje dziecinne pytania , nie potrafią sporządzić uchwały i ją wnieść, nie znają przepisów statutu gminy bo go nie czytali, nie czytali ustawy samorządowej ale potrafią się podpuści redaktorkowi truszkowskiemu. RZĄDY CAŁEJ RADY MUSZĄ BYĆ RACJONALNE I WYPRACOWANY WSPÓLNE STANOWISKO. TRZECH CWANIAKÓW MUSICIE RADNI UTEMPEROWAĆ. BACZEWSKI ZDRADZIŁ WIĘC PA, PA, PA BACZEWSKI. NADOLNY POARTY PRZEZ PISKIEFORUM PA PA, PA, . _ ))), RADNI !!! NIE DAJCIE SIĘ UGIĄĆ TRZEM SZCZEKACZOM POPULISTOM, którzy zawiadomili najpierw truszkowskiego gazetkę i tym samym podłożyli "świnię" całej Radzie Miejskiej wybranej w demokratycznych wolnych i nie sfałszowanych wyborach a która obaliła partacką władzę alickiego.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Prorok_ #1752531 | 94.42.*.* 12 cze 2015 08:07

  Pani Wioletta Ś-Z nie tylko wręczała dyplomy w Piszu ale i przecinała wstegę w Olsztynie i występowała w programie telewizyjnym. I po co pracować, kiedy po wskoczeniu na stanowisko (tak na prawdę nikomu nie potrzebne) można łatwo zarabiać pieniądze?

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. %) #1752185 | 83.24.*.* 11 cze 2015 15:02

  W czasie ostatniego tygodnia pani Wioletka była sfotografowana częściej niż przeciętna celebrytka. Czy jedynym zajęciem tej pani jest pozowanie do zdjęć, ściskanie raczek i lepienie bezmyślnego uśmieszku? Czy nic innego nie robi wicemarszałek tylko wydaje kasę na paliwo do służbowego samochodu? Kobieto, ogarnij się, wstyd. Wiemy, że to przed wyborami ale szkoda czasu bo twoja opcja i tak padnie. My wyborcy wymagamy pracy a nie popychania pierdół. To nie biuro pracy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. nie dajcie sobą manipuloać radni #1752070 | 37.187.*.* 11 cze 2015 12:12

  Kazdy kandydat na radnego zapłacił w kampani wyborczej około 1000 złotych. natomiast alicki, truszkowska, zadroga, małecki, wierzbowski podobno drukowali za darmo materiały wyborcze na drukarkach w urzedzie miasta. Teraz jak radni obniżą sobie diety, to znaczy, że sfinansują kampanie wyborcza komitetów alickiego i pisu. Ci śmieją się już z radnych i zacierają ręce. r. Truszkowski dlatego w tym bierze udział w gazecie. radni ponieśli koszty kampani wyborczej a te łobuzy za darmo wszystko mieli. Prokuratura mam nadzieję jest zawiadomiona w tej sprawie. Także odezwa do radnych: nie dajcie sobą manipulować przez poprzedni układ władzy i przez radnych z my piszanie nadolnego i plonę i tego marka łachaca który nie został wybrany burmistrzem. Bo zreszta żadne ma w tym kierunku predyspozycje, po za tym nie zapłacił podatku do skarbówki za pozyskane pieniądze unijne i nie może zostać nawet zastępcą burmistrza. Dlatego zemsta z mypiszane jest naturalna a baczewski to rzeczywiście zdrajca jak ktoś tu pisze.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. Ddo prokuratury rejonowej-społeczeństwo. #1752024 | 23.95.*.* 11 cze 2015 10:50

  Zawiadamiamy prokuraturę o możliwości przeprowadzenia śledztwa w temacie zamieszczania plugawych komentarzy o samorządzie piskim radnych i burmistrza przez blogera Szyskowskiego Krzysztofa. Prosimy o poinformowanie publiczne o wszczęciu śledztwa w artykule tej gazety. Z góry dziękujemy - społeczeństwo z Powiatu Piskiego. Pr

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (28)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages