Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Integrowali się poprzez zabawę

2015-06-06 09:00:00 (ost. akt: 2015-06-05 15:56:05)

Autor zdjęcia: Grzegorz Gierej

Uśmiech na twarzy najlepiej oddawał emocje uczestników środowego (3 czerwca) festynu zorganizowanego w ramach trwających XVIII Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny. Zgodnie z ideą wydarzenie, którego głównym pomysłodawcą było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, połączyło przedstawicieli różnych pokoleń.

Wspólnie bawili się m.in. rodzice i ich dzieci, a także podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej. Nie brakowało występów artystycznych, pokazów sportowych w wykonaniu przedstawicieli sztuk walki. Szczególnie najmłodsi z przyjemnością wysłuchali bajek autorstwa Stanisława Zduniaka, dyrektora Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu. Zarówno przed występami, jak i po nich, można było spróbować pysznych słodkości i kiełbasek. Wydarzeniu towarzyszyło hasło "Rodzina Drogowskazem Życia".

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages