Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zostań sędzią - ruszyła nowa edycja kursów sędziowskim!

2015-02-16 09:00:00 (ost. akt: 2015-02-16 08:47:29)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski. Jego ukończenie daje możliwość sędziowania meczów piłkarskich.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w naszym województwie od rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Od kandydatów wymagana jest dobra sprawność fizyczna oraz podstawowa wiedza na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Najbliższy kurs rozpocznie się w dniu 22 marca (zajęcia organizacyjne) i zakończy się egzaminem w dniu 21 kwietnia w Olsztynie. Zajęcia od 23 marca do 20 kwietnia będą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00 (2-3 razy w tygodniu).

Koszt kursu wynosi 150zł. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.

Aby zapisać się na kurs należy najpóźniej do dnia 22 marca wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: http://wmzpn.pl/?page_id=2279

WMZPN

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages