Przebiegli jedno, dwa lub trzy okrążenia
2014-05-30 18:00:00(ost. akt: 2014-05-30 16:08:28)
204 osoby wystartowały we wczorajszych (czwartek) 20. Piskich Biegach Ulicznych rozegranych na Stadionie Miejskim. Najtrudniej o zwycięstwo było w kategorii chłopców z klas V - VI. Tam o pierwsze miejsce walczyło 54 zawodników.
Najszybciej dystans 1000 m. pokonał Radosław Kowalewski, za którymi finiszowali Patryk Długozima i Jakub Milewski. Jego rówieśniczka Martyna Chrostowska była bezkonkurencyjna w biegu na 700 m. Tuż za nią, z kilkusekundową stratą, linię mety minęła Emilia Wiśniewska. Na najniższym stopniu stanęła Oliwia Gobcewicz, minimalnie szybsza od Natalii Pucyk. Nie zawiodła jedna z czołowych biegaczek w województwie (w kat. klas III - IV) Aleksandra Długozima, która bez problemu wywalczyła złoty medal na dystansie 500 m. dziewcząt. Z powodu braku rywali Kinga Banach i Amadeusz Pajek sięgnęli " z urzędu" po zwycięstwo w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja open przebiegała pod dyktando Urszuli Przyborowskiej i Dawida Siwika. Najlepszym wręczono pamiątkowe medale i wyróżnienia, natomiast najstarszego uczestnika zawodów Krzysztofa Rumińskiego uhonorowano okolicznościowym dyplomem.
red.
pisz@gazetaolsztynska.pl
pisz@gazetaolsztynska.pl
PRZEDSZKOLAKI - dziewczęta
1. Wiktoria Wierciszewska
2. Julia Trzcinka
3. Małgorzata Młynarczyk
4. Karina Wojsiat
1. Wiktoria Wierciszewska
2. Julia Trzcinka
3. Małgorzata Młynarczyk
4. Karina Wojsiat
PRZEDSZKOLAKI - chłopcy
1. Adrian Malinowski
2. Miłosz Kosakowski
3. Michał Siej
4. Krzysztof Rybka
5. Franciszek Syta
6. Kacper Ogrodnik
7. Kornel Kurzątkowski
1. Adrian Malinowski
2. Miłosz Kosakowski
3. Michał Siej
4. Krzysztof Rybka
5. Franciszek Syta
6. Kacper Ogrodnik
7. Kornel Kurzątkowski
KLASY I - II - dziewczęta
1. Anna Kopytek
2. Wanesa Szczech
1. Anna Kopytek
2. Wanesa Szczech
KLASY I - II - chłopcy
) 1. Piotr Raszczyk
2. Mateusz Kapelański
3. Itan Ciborowski
4. Dawid Młynarczyk
5. Adrian Zyśk
) 1. Piotr Raszczyk
2. Mateusz Kapelański
3. Itan Ciborowski
4. Dawid Młynarczyk
5. Adrian Zyśk
KLASY III - IV - dziewczęta
1. Aleksandra Długozima
2. Kinga Koczaj
3. Kinga Kurzątkowska
4. Dominika Wszołek
5. Urszula Kunach
6. Patrycja Polakowska
7. Kinga Stachelek
8. Wiktoria Tadra
9. Karolina Jasińska
10. Izabela Kaczmarczyk
11. Paulina Tomaszewicz
12. Natalia Bugnacka
13. Amelia Dziedzic
14. Wiktoria Morze
15. Katarzyna Pieloch
16. Martyna Prusińska
17. Patrycja Bytner
18. Julia Teodorczyk
19. Patrycja Raszczyk
20. Sandra Faryj
21. Oliwia Sadowska
22. Roksana Piaskowska
1. Aleksandra Długozima
2. Kinga Koczaj
3. Kinga Kurzątkowska
4. Dominika Wszołek
5. Urszula Kunach
6. Patrycja Polakowska
7. Kinga Stachelek
8. Wiktoria Tadra
9. Karolina Jasińska
10. Izabela Kaczmarczyk
11. Paulina Tomaszewicz
12. Natalia Bugnacka
13. Amelia Dziedzic
14. Wiktoria Morze
15. Katarzyna Pieloch
16. Martyna Prusińska
17. Patrycja Bytner
18. Julia Teodorczyk
19. Patrycja Raszczyk
20. Sandra Faryj
21. Oliwia Sadowska
22. Roksana Piaskowska
KLASY III - IV - chłopcy (czołowa "20 - tka")
1. Kacper Poreda
2. Filip Piankowski
3. Maciej Charubin
4. Jakub Grabowski
5. Paweł Borkowski
6. Bartek Charubin
7. Jakub Wójtowicz
8. Ludwik Szmagier
9. Marcin Płochocki
10. Damian Polkowski
11. Kamil Zawadzki
12. Korneliusz Filipkowski
13. Konrad Szczyrów
14. Jakub Postek
15. Mikołaj Grajko
16. Kacper Myśliński
17. Mateusz Kozłowski
18. Kacper Kałęka
19. Bartłomiej Smagała
20. Kacper Czerniak
1. Kacper Poreda
2. Filip Piankowski
3. Maciej Charubin
4. Jakub Grabowski
5. Paweł Borkowski
6. Bartek Charubin
7. Jakub Wójtowicz
8. Ludwik Szmagier
9. Marcin Płochocki
10. Damian Polkowski
11. Kamil Zawadzki
12. Korneliusz Filipkowski
13. Konrad Szczyrów
14. Jakub Postek
15. Mikołaj Grajko
16. Kacper Myśliński
17. Mateusz Kozłowski
18. Kacper Kałęka
19. Bartłomiej Smagała
20. Kacper Czerniak
KLASY V - VI - dziewczęta (czołowa "20 - tka")
1. Martyna Chrostowska
2. Emilia Wiśniewska
3. Oliwia Gobcewicz
4. Natalia Pucyk
5. Julia Bazydło
6. Emilia Hajahmadou
7. Gabriela Parda
8. Kamila Siok
9. Klaudia Prusinowska
10. Kamila Smaka
11. Karolina Kłos
12. Karolina Chodnicka
13. Julita Kaczmarczyk
14. Ewa Żabicka
15. Natalia Plona
16. Natalia Bakuła
17. Sandra Kopytek
18. Maja Lipińska
19. Klara Wójtowicz
20. Ewelina Żulińska
1. Martyna Chrostowska
2. Emilia Wiśniewska
3. Oliwia Gobcewicz
4. Natalia Pucyk
5. Julia Bazydło
6. Emilia Hajahmadou
7. Gabriela Parda
8. Kamila Siok
9. Klaudia Prusinowska
10. Kamila Smaka
11. Karolina Kłos
12. Karolina Chodnicka
13. Julita Kaczmarczyk
14. Ewa Żabicka
15. Natalia Plona
16. Natalia Bakuła
17. Sandra Kopytek
18. Maja Lipińska
19. Klara Wójtowicz
20. Ewelina Żulińska
KLASY V - VI - chłopcy (czołowa "20 - tka")
1. Radosław Kowalewski
2. Patryk Długozima
3. Jakub Milewski
4. Alan Wójtowicz
5. Sebastian Malinowski
6. Maciej Samul
7. Jakub Niedźwiedzki
8. Mateusz Kaczyński
9. Wiktor Dobrowolski
10. Łukasz Bogdański
11. Damian Chełchowski
12. Mateusz Banach
13. Szymon Siwik
14. Jakub Wójcik
15. Patryk Lesiński
16. Tomasz Górski
17. Miłosz Kuliś
18. Kacper Nicewicz
19. Krystian Lotkowski
20. Emil Ruchała
1. Radosław Kowalewski
2. Patryk Długozima
3. Jakub Milewski
4. Alan Wójtowicz
5. Sebastian Malinowski
6. Maciej Samul
7. Jakub Niedźwiedzki
8. Mateusz Kaczyński
9. Wiktor Dobrowolski
10. Łukasz Bogdański
11. Damian Chełchowski
12. Mateusz Banach
13. Szymon Siwik
14. Jakub Wójcik
15. Patryk Lesiński
16. Tomasz Górski
17. Miłosz Kuliś
18. Kacper Nicewicz
19. Krystian Lotkowski
20. Emil Ruchała
GIMNAZJUM - dziewczęta
1. Justyna Jankowska
2. Roksana Pieloch
3. Patrycja Wiśniewska
4. Aleksandra Okołowska
5. Aleksandra Nagórka
6. Justyna Kaczyńska
7. Marta Wolanowska
8. Małgorzata Wolanowska
9. Natalia Sawicka
10. Wiktoria Charubin
11. Karolina Bazydło
12. Luiza Kobus
13. Urszula Zybura
14. Maria Kalinowska
15. Karolina Kowalczyk
16. Julia Ulianowicka
17. Julia Makowska
1. Justyna Jankowska
2. Roksana Pieloch
3. Patrycja Wiśniewska
4. Aleksandra Okołowska
5. Aleksandra Nagórka
6. Justyna Kaczyńska
7. Marta Wolanowska
8. Małgorzata Wolanowska
9. Natalia Sawicka
10. Wiktoria Charubin
11. Karolina Bazydło
12. Luiza Kobus
13. Urszula Zybura
14. Maria Kalinowska
15. Karolina Kowalczyk
16. Julia Ulianowicka
17. Julia Makowska
GIMNAZJUM - chłopcy
1. Konrad Tyszka
2. Konrad Kozioł
3. Patryk Kraus
4. Natan Ciborowski
5. Dawid Suchorski
6. Mateusz Mrozowski
7. Bartosz Marcinkiewicz
8. Krystian Drężek
9. Adrian Bystry
10. Patryk Waśkiewicz
11. Patryk Szczech
12. Rafał Bąk
13. Damian Zalewski
14. Dariusz Wysocki
15. Michał Pieklik
16. Mateusz Rogowski
17. Kamil Charubin
18. Mateusz Zuchwalski
19. Daniel Stachelek
20. Kacper Szmigiel
1. Konrad Tyszka
2. Konrad Kozioł
3. Patryk Kraus
4. Natan Ciborowski
5. Dawid Suchorski
6. Mateusz Mrozowski
7. Bartosz Marcinkiewicz
8. Krystian Drężek
9. Adrian Bystry
10. Patryk Waśkiewicz
11. Patryk Szczech
12. Rafał Bąk
13. Damian Zalewski
14. Dariusz Wysocki
15. Michał Pieklik
16. Mateusz Rogowski
17. Kamil Charubin
18. Mateusz Zuchwalski
19. Daniel Stachelek
20. Kacper Szmigiel
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - dziewczęta
1. Kinga Banach
1. Kinga Banach
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - chłopcy
1. Amadeusz Pajek
1. Amadeusz Pajek
OPEN - kobiety
1. Urszula Przyborowska
2. Iwona Raszczyk
1. Urszula Przyborowska
2. Iwona Raszczyk
OPEN - mężczyźni
1. Dawid Siwik
2. Przemysław Wójtowicz
3. Krzysztof Rumiński
1. Dawid Siwik
2. Przemysław Wójtowicz
3. Krzysztof Rumiński
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Brawo! #1406911 | 81.15.*.* 30 maj 2014 18:51
Prowadzący ponownie zawiódł...:( Wstyd
Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz