środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Dziś Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

2014-05-12 08:54:11 (ost. akt: 2014-05-12 09:36:16)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zawód pielęgniarki ma już tysiące lat, a jednak mimo ciągłego postępu technologicznego w medycynie żaden aparat ani urządzenie nie jest w stanie zastąpić kompetencji, troski i współczucia.

To właśnie pielęgniarki i położne są przy nas w najtrudniejszych chwilach życia, towarzyszą podczas narodzin i ostatniego pożegnania. Zawsze gotowe nieść pomoc, wysłuchać, powiedzieć coś ciepłego. Dziś przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Jest więc znakomita okazja, żeby docenić ich pracę, zaangażowanie i poświęcenie.

Wszystkim pielęgniarkom i położnym życzymy wiele radości i spełnienia w życiu prywatnym, a w pracy - satysfakcji z realizowania misji zawodowej, uznania ze strony przełożonych, dobrych relacji z kolegami i wspólnego osiągania założonych celów.

redakcjpisz@gazetaolsztynska.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages