Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Pomóż piskiemu Mazurowi

2013-09-24 13:00:00 (ost. akt: 2013-09-24 11:02:06)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Zarząd Klubu Sportowego "MAZUR" prosi o wsparcie finansowe działalności piskiego klubu. Liczy się każda złotówka!

Od 10 Sierpnia 2013 rozpoczęła się runda jesienna rozgrywek ligowych sezonu piłkarskiego 2013/2014. Klub Sportowy "MAZUR" prowadzi zajęcia szkoleniowo-treningowe i uczestniczy w rozgrywkach piłkarskich w różnych grupach wiekowych w tym seniorów w 5. Lidze.

W zajęciach szkoleniowo-treningowych uczestniczą trampkarze, juniorzy i seniorzy. Do osiągania godnych sukcesów i wyników niezbędne jest tworzenie odpowiedniej bazy szkoleniowo-treningowej w tym boisk sportowych, sal sportowych, basenu, itd. Niezbędna jest również kadra trenerska, instruktorzy jak również sprzęt piłkarski. Młodzież jest utalentowana i przejawia duże zainteresowanie piłką nożną. Do nas społeczności lokalnej należy stworzenie takich warunków, by młodzi ludzie w ramach treningów, zgrupować itp. mogli prawidłowo szkolić się, rozwijać swoje talenty i osiągać piłkarskie sukcesy.

Uprawianie sportu ma ogromny wpływ na kształtowanie się charakterów i na wychowanie młodzieży. Może któryś z utalentowanych piłkarzy rozwinie swój talent na tyle, by w przyszłości reprezentować klub z wyższej ligi lub nawet piłkarską reprezentację Polski. W historii Klubu pojawili się utalentowani piłkarze, wychowankowie klubu w swojej karierze reprezentując drużyny I-ligowe, jak również reprezentację Polski. Potrzebujemy wsparcia finansowego na organizowanie szkoleń, treningów, zgrupowań, meczów sparingowych, przejazdów, diet, napojów, zapewnienie właściwej pracy kadrze trenerskiej, instruktorom, itd.

Każda pomoc jaką Państwo mogą zaoferować będzie bardzo cenna. Podejmując decyzję o wsparciu finansowym działalności piłkarskiego Klubu lub innym np. zakupu dresów, sprzętu piłkarskiego, itp. włączacie się Państwo do rozwoju sportowego piskiej młodzieży i seniorów godnie reprezentujących naszą społeczność w rozgrywkach piłkarskich. Sponsorom zapewniamy reklamę podczas rozgrywek, stosowne podziękowanie, umieszczenie reklamy na stronie klubowej. Istnieje możliwość umieszczania banerów reklamowych podczas meczów piłkarskich.

NUMER KONTA KLUBOWEGO 48 9364 0000 2002 0013 2844 0001 KS "MAZUR PISZ" ul. Mickiewicza 2 12-200 Pisz

ZE SPORTOWYMI PIŁKARSKIMI POZDROWIENIAMI I PODZIĘKOWANIAMI ZA WSZELKIE DATKI ZARZĄD KS "MAZUR PISZ" PREZES - Wiesław Krzyżański, V-CE PREZES - Krzysztof Czerwiński oraz pozostali członkowie zarządu

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Albert #1206811 | 83.25.*.* 28 wrz 2013 16:58

  Mazurowi mógłby pomóc Alicki, zgodnie z tym czego się podobno uczył. A on woli zarzynać to miasto, a mieszkańcy tolerują. Co zdolniejsi młodzi ludzie uciekli za granicę albo do innych miast, tu zostali starzy czekając na śmierć. Tutejszy cmentarz wskazywałby, że jest tu stutysięczne miasto, a to miasto starców i niedołężnych już bezrobotnych. Ludzie, obudźcie się, nie dajcie się niszczyć!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Kibic #1206449 | 213.172.*.* 27 wrz 2013 23:23

  Starych? Znaczna część piłkarzy Mazura to chłopaki w wieku juniora. Tak w ogóle to najlepiej krytykować i nic nie robić. Nie chcesz, to nie dawaj. Kto ma chęci i kasę, to coś dorzuci.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. janek #1205831 | 83.9.*.* 27 wrz 2013 09:01

  po co pomagac takim kopaczom co kiwaja ich dzieci z 1-3 klasa ?? wezcie sie za robote albo dajcie sobie spokoj z taka pilka kopana !!! czas pomyslec o innej dyscyplinie narodowej bo pilka wam nielezy zreszta zadna czy to kopana ,rzucana czy odbijana!!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Iza #1205087 | 83.15.*.* 26 wrz 2013 08:23

   Owszem jestem za sportowym stylem życia,ale w tej kwestii,uważam,że władze nasze powinny w większym stopniu finansować kluby.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages