Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Chcesz iść na koncert? Zadzwoń do nas i wygraj bilet!

2013-06-14 09:00:00 (ost. akt: 2013-06-13 21:34:49)
Big B

Big B

Mamy dla Was bilety na finałowy koncert XX edycji Seven Festival Music & More w Węgorzewie. Koncert odbędzie się w niedzielę (14lipca). Zadzwoń do nas, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj bilet!

Tradycją węgorzewskiego festiwalu jest odbywający się w jego ramach Przegląd Wojskowych Zespołów Rockowych – co nie dziwi, bo korzenie Seven Festival sięgają wojskowego przeglądu w 1991 roku.

Reaktywowany po wieloletniej przerwie w 2008 roku przegląd, powoli nabiera znaczenia na mapie kulturalnych imprez organizowanych pod patronatem MON. Dowodem tego jest zaproszenie laureatów węgorzewskiego przeglądu na koncert z okazji święta Wojska Polskiego w Warszawie.

Kolejny raz okazuje się, że Seven Festival to nie tylko szansa dla znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. To także pięć minut dla tych mniej popularnych, bo wywodzących się z innego środowiska. Ale to nie znaczy, że grają mniej i słabiej. To tak samo mocna i dobra dawka prawdziwego rocka, bijącego na kolana publiczność.

Do tegorocznego przeglądu Wojskowych Zespołów Rockowych w ramach Seven Festival zgłosiło się 12 zespołów, m.in. z Żagania, Gołdapi, Dęblina, Sochaczewa, Poznania, Węgorzewa i Inowrocławia. Jury pod kierownictwem ppłk Zbigniewa Jedlińskiego do występu na Scenie Music & More zaprosiło zespoły:

Big B (11 Dywizja Kawalerii Pancernej ŻAGAŃ),Bloom (4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego Dęblin),De Krabers (11 Mazurski Pułk Artylerii WĘGORZEWO), Hiroshima (1 Olsztyński Batalion Składowania OLSZTYN), Manroy (JW. 4101 LUBLINIEC), Monolit (1 Olsztyński Batalion Składowania OLSZTYN) i Terrific Sunday (2 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego POZNAŃ).


Zadzwoń do nas - tel. 87 425 11 66 w piątek (14 czerwca) w godz. 10.00 - 12.00 i odpowiedz na pytanie: Który zespół wojskowy wygrał główną nagrodę na Przeglądzie Wojskowych Zespołów Rockowych podczas Seven Festival 2012?


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages